Jak se vám daří?

Zvládáte to? Synth Library zatím připravuje další program na druhou polovinu května. Co myslíte, je to příliš optimistické? Chystáme další projekty s kolektivem Trigger, jak zmiňuje Ai fen v článku na AlterEcho. Trigger začne 6. května také znovu pravidelně každou první středu v měsíci od 19:00 vysílat na obnoveném Radio Punctum.
 
V kolekci Synth Library také brzy přibydou nové nástroje. Přáli/y bychom si brzy otevřít, ale nezáleží to teď na nás. On-line verze kurzů a přednášek zatím neplánujeme, osobní setkávání a možnost zapojení jsou pro naše aktivity důležité.  Snažíme se využít čas k soustředěné práci, snažíme se čas i prostor vnímat jinak, připravujeme nějaké nové materiály a promýšlíme další kroky, ale produktivita není to hlavní, a i pro nás je to dost napínavé období. Nejen finančně, systémy kontroly jsou přeci jen jedním z našich témat.
Pokud jste členy/kami Synth Library, budeme rádi/y, když přispějte i za měsíc duben, pokud můžete. Registrovat se a poslat příspěvek můžete zde. Někteří tak knihovnu pravidelně podporují i na dálku. Provoz, tedy nájem a další výdaje spojené s prostorem, platíme právě z členských příspěvků a z měnšího dílu kurzovného. Větší díl dostávají lektoři a lektorky. Naštěstí máme nyní k dispozici ještě část financí z grantového programu Agosto Foundation Perpedes (o jejich podporu můžete mimochodem také do konce dubna se svým projektem požádat), tu využijeme na honoráře umělců a umělkyň lokální scény, kteří/ré budou součástí našeho dalšího programu, a jejichž koncertní karanténa bude nejspíš delší než jsme všichni předpokládali/y. Tím nejbližším programem zároveň oslavíme 2. narozeniny, které byly původně plánované na 29. dubna.
Pokud byste měli/y pocit, že to občas nezvládáte, doporučujeme obrátit se třeba na linku psychoterapie.cz.

Pokud si chcete zameditovat se svými nástroji, dejte si „10ti minutovou dovolenou“ podle Alissy deRubeis inspirovanou citátem Pabla Nerudy: „​To feel the love of people whom we love is afire that feeds our life“. Tady je partitura.
Pokud máte nějaké dotazy, nápady, chcete navázat spolupráci nebo pokud bychom vám za/ze současného stavu mohli/y nějak pomoci, dejte nám vědět na marie@zvukpraha.cz.