Syntezátorové přenosy

Současná situace překazila i naše plány na výlet do Berlína, kde se příští víkend měl konat syntezátorový veletrh SuperBooth a summit Ableton Loop. Obě akce se letos bohužel konat nebudou. Něco přeci ale bude k vidění, a to online.

Syntezátorový veletrh SuperBooth pro letošní rok nakonec připravil komprimovanou „Home Edition„. 23. 4. budou organizátoři streamovat krátké koncerty a prezentace umělců a umělkyň i výrobců přímo z jejich studií.

Už v sobotu 18. 4. a v neděli 19. 4. se můžete připojit k online setkání Synth Society Summit, který pořádá Southern California Synth Society, jejíž spoluzakladatelkou je hudebnice a lektorka Trovarsi, která měla být také jednou z lektorek našeho narozeninového programu. Ta bude také celou akci moderovat. Panely a prezentace budou přenášené od 12 do 19 PST (u nás tedy o 11 hodin později) na Youtube.

 

Děkujeme všem, kteří/é poslali/y svůj členský příspěvek Synth Library i za měsíc duben. Vy všichni, kteří/é chcete knihovnu podpořit na dálku, se můžete registrovat zde a zvolit si částku, kterou chcete poslat. Provoz Synth Library, tedy nájem a další výdaje spojené s prostorem, platíme právě z členských příspěvků a z měnšího dílu kurzovného. Větší díl dostávají lektoři a lektorky.

Aktuálně doufáme, že budeme moci otevřít i dříve než v polovině května, na tu dobu chystáme také program s umělci a umělkyněmi lokální scény, jejichž koncertní karanténa bude nejspíš delší než jsme všichni předpokládali/y. Držte se!